Aanleg rotonde Repelweg
1 sep 2027 - 1 nov 2027
- Deel dit artikel
1 sep 2027 - 1 nov 2027
In het najaar van 2027 leggen we een rotonde aan in de Repelweg (N352) tussen Vollenhove en Kraggenburg. De rotonde komt ter hoogte van het zonnepark en de Voorstertocht. Op deze pagina vindt u alle informatie over de werkzaamheden en de planning.
De Repelweg tussen Vollenhove en Kraggenburg.
In het najaar van 2027.
De weg wordt op meerdere momenten in 2026 en 2027 afgesloten.
De werkzaamheden maken onderdeel uit van het niet-jaarlijks onderhoud en richten zich op het verbeteren van de verkeersveiligheid en de doorstroming van deze plek. Niet alleen op korte termijn, maar ook met de aanleg van het MITC in gedachten.
De eerste voorbereidende werkzaamheden starten in het najaar van 2026. De Repelweg is tijdens deze werkzaamheden zo’n vier weken afgesloten. Ook in 2027 is de Repelweg op verschillende momenten afgesloten voor doorgaand verkeer. Fietsers en bromfietsers ondervinden geen hinder van de werkzaamheden.
De uiteindelijke aanleg van de rotonde duurt zo’n zes weken en zal naar verwachting in september en oktober 2027 plaatsvinden. Meer gedetailleerde over de planning en de werkzaamheden volgt in de loop van volgend jaar.
Voor het maken van de planning horen wij graag van omwonenden of er zaken zijn waar we rekening mee kunnen houden. Denk bijvoorbeeld aan het vermelden van uw woon-werkverkeer, agrarisch verkeer of schoolgaande kinderen op de fiets. U kunt hiervoor onderstaand formulier invullen.
Heeft u vooraf vragen of heeft u behoefte aan een persoonlijk gesprek? Neem dan contact op met onze omgevingsmanager Patricia van Lingen.